Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar
| Wi-Fi | Basen Basen typu „infinity” Basen na dachu | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe | Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar Campo Grande oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi. Dogodna lokalizacja w pobliżu kościołów. Igreja São Francisco jest trudnym do przeoczenia boskim celem turystycznym oraz znajduje się w 2 km.
W apartamencie goście mogą korzystać z suszarki do włosów w łazience.
Obiekt noclegowy jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Najbliższe lotnisko to Campo Grande, 5 km od apartamentu. Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar oferuje również saunę, w których można się zrelaksować i odświeżyć. Ponadto dostęp do basenu zapewnia relaksujący pobyt.
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen typu „infinity”
- Basen na dachu
- Sauna
- Centrum fitness
Usługi
- Pralnia
- Centrum biznesowe
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pralka
- Telewizor LCD
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar?
Na miejscu Goście Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar mogą zrelaksować się korzystając z sauny. - ❓
Czy Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Czy Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar ma basen?
Studio Charmoso Com 2 Quartos E Maquina De Lavar dysponuje basenem.